Centrometal peč na pelete EKO-CKB P + CM Peletni set

///Centrometal peč na pelete EKO-CKB P + CM Peletni set
Akcija!
  • Centrometal EKO CK-P + peletni set
  • Centrometal EKO-CK P opis
  • Centrometal EKO-CK P mere
  • EKO CKB P + Peletni set 14 in 20
  • EKO CKB P + Peletni set 25 in 30

Centrometal peč na pelete EKO-CKB P + CM Peletni set

že od 2.940,20  že od 2.410,00 

Kaj pomeni montažna cena?

Posebnost kotlov EKO-CKB P je vgrajen inox bojler sanitarne tople vode, ki je potopljen v kotlovski vodi, kar omogoča stalno toplo sanitarno vodo v bojlerju, brez dodatnih investicij. Jekleni toplovodni kotli EKO-CKB P nazivne toplotne moči od 14 do 30 kW z obvezno dodatno opremo Cm Pelet-set so predvideni za kurjenje z lesenimi peleti.

Predvidena dobava: 2-7 delovnih dni

Opis artikla

Centrometal logo

Kotli so namenjeni ogrevanju od najmanjših do večjih objektov, kot osnovni izvor toplote ali kot alternativni izvor, kar se v današnjih časih vse pogosteje uporablja. Kakovost kotlov potrjuje vrsta preverjenih tehničnih rešitev, ki dokazujejo brezhibno in zanesljivo delovanje. Cm Pelet-set in toplovodni kotel ustvarjata funkcionalno celoto, namenjeno za kurjenje z lesnimi peleti. Samodejno delovanje teh ”mini naprav” nudi uporabniku precejšnje udobje ter jih naredi primerne za široko uporabo. Z vidika funkcionalnosti te naprave niso nič slabše od oljnih ali plinskih sistemov za ogrevanje, saj se po porabi goriva 40-odstotno bolj izplačajo kakor tisti, ki kurijo EL-kurilno olje. Kotli so izdelani v skladu z evropskim standardom EN 303-5.

Lastnosti kotlov EKO-CKB P:

  • Pravilno dimenzionirano kurišče, odvod dimnih plinov skozi tri prekate ter dodatni turbulatorji zagotavljajo velik izkoristek kar potrjuje ekonomičnost kotlov.
  • Bojler sanitarne tople vode v kotlu EKO-CKB P je izdelan iz kvalitetne nerjaveče pločevine, ki odgovarja visokim higijenskim pogojem. Potopljen bojler omogoča hitro ogrevanje sanitarne vode.
  • Kurišče kotla je izdelano iz najkvalitetnejše 5 mm kotlovske pločevine.
  • Velika vrata omogočata preprosto čiščenje in vzdrževanje.
  • Delovanjem sistema upravlja digitalna regulacija, ki uporabniku nudi zanesljivost in precejšnje udobje.
  • Zalogovnik za pelete (300 lit.) je sestavni del naprave, polni pa se po potrebi z zgornje strani.
  • Odpremlja se ločeno telo kotla, plašč in izolacijo kotla, kar omogoča enostaven transport in vgradnjo, obenem pa zmanjšuje možnost poškodb.
  • Kotli so preizkušeni in certificirani po europskih standardih EN 303-5 na Strojni in ladjedjelski fakulteti v Zagrebu in so proizvedeni v sklado z normo ISO 9001/2000.

Tehnični podatki

Tip kotla (kW)20253035
Nazivna moč (kW)14202530
Količina vode v kotlu (l)81879098
Količina vode v inox bojlerju (l)65728080
Masa kotla (kg)271281303322
Potreben podtlak v dimniku (Pa)11121314
Premer dimne cevi (zunanji) (mm)150150160160
Dimenzija A (mm)985102010201020
Dimenzija B (mm)470470520570
Dimenzija C (mm)1255125512551255
Dimenzija D (mm)1280131513151315
Dimenzija E (mm)1100110011501200
Dimenzija F (mm)1550155015501550
Dimenzija G (mm)930930930930
Dimenzija H (mm)1610161016101610

Ostali tehnični podatkiEKO CKB-P
Dovod in povratek (R)5/4"
Polnjenje/praznjenje (R)1/2"
Največja delovna temperatura (°C)90
Največji delovni pretlak (bar)2,5
Prostornina zalogovnika pelet (l)330
Velikost goriva (pelet) (mm)fi 6 x max. 50

Prijavite se v KLUB varčno-ogrevaj.si in prejemali boste ekskluzivne akcije, ki so na voljo le KLUB članom!

E-naslov *

Ime in priimek *

Telefon *

  

0